WowWee to pochodząca z Hong Kongu marka, która tworzy przede wszystkim zaawansowane technologicznie zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. W ofercie firmy dostępne są między innymi roboty, zdalnie sterowane pojazdy, interaktywne pluszaki czy dziecięca biżuteria, a także klocki i inne zabawki dla młodych konstruktorów. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór propozycji od WowWee, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało okazję uczyć się i bawić w kreatywny sposób, a także poznawać działanie nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

WowWee - z pasji do zabawek

Marka WowWee funkcjonuje na rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie zdążyła zyskać miłość dzieci i uznanie rodziców, a także zdobyć wiele branżowych nagród za wprowadzone innowacje. Wyjątkowość WowWee polega na połączeniu najnowocześniejszych, wręcz futurystycznych technologii z tradycyjnymi produktami, jakimi są dziecięce zabawki. Dzięki temu maluchy obcujące z produktami WowWee mają okazję nie tylko świetnie się bawić, ale również poznawać zasady działania urządzeń i elementów elektronicznych, a także uczyć się ich obsługi. Takie umiejętności przydadzą im się w późniejszym życiu bez względu na to, czy wybiorą zawód związany z naukami ścisłymi i nowoczesną technologią, czy pójdą całkowicie inną drogą. Jak piszą twórcy na swojej stronie internetowej, bardzo ważnym elementem wszystkich produktów jest nienaganny, starannie przemyślany design, który pomaga kształtować u dzieci poczucie estetyki i zachęca je do tworzenia własnych projektów.

Oferta marki

Asortyment WowWee jest bardzo szeroki i obejmuje propozycje przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. W ofercie znajdują się między innymi kolekcje interaktywnych przytulanek dla najmłodszych – śpiewające rekinki Baby Shark i pluszowe zwierzątka z serii Alive, którymi można opiekować się jak prawdziwym, żywym pupilem. WowWee ma w asortymencie także serie kolekcjonerskie, takie jak “ciasteczka z wróżbą” (wewnątrz oprócz ciekawego cytatu znajduje się także estetyczna biżuteria), kręcące się baletnice Prima Sugarinas, breloczki SWAK, zabawne figurki z kolekcji Butthead czy chwytające za palce dinozaury i małpki z serii Untamed oraz Fingerlings. WowWee słynie też z zaawansowanych technicznie robotów edukacyjnych, które pozwalają na poznanie zasad konstruowania projektów elektronicznych oraz funkcjonowania takich urządzeń. Do najpopularniejszych propozycji z tej kategorii należą takie modele jak Roboraptor X, MiP, Minion MiP, Chippies, Botsquad czy Robosapien. W ofercie marki znajdziesz także interaktywne gry planszowe, innowacyjne klocki do tworzenia własnych konstrukcji Magnaflex oraz promującą aktywność fizyczną zabawkę Hands Full.

Zabawa i nauka z WowWee

WowWee stawia na zdobywanie wiedzy w przyjemny, rozrywkowy sposób. Zamiast siedzenia nad książkami marka oferuje pełną emocji zabawę przy konstruowaniu, programowaniu i sterowaniu własnymi robotami. Twórcy zdają sobie sprawę, że umiejętności społeczne, wrażliwość i współczucie są równie ważne, jak wiedza i kompetencje zawodowe, dlatego zabawki WowWee zachęcają do przyjaznych interakcji i opiekowania się nimi jak żywymi stworzeniami. Wiele produktów tej marki jest w stanie wydawać różnorodne dźwięki, tańczyć i śpiewać piosenki, co sprawia, że są również przydatne w edukacji muzycznej dla najmłodszych. Zabawki od WowWee to znakomita propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój uwzględniający zdobywanie umiejętności w dziedzinach ścisłych, ale zawierający także elementy edukacji artystycznej i społecznej.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W tym dziale oferujemy szeroki wybór robotów edukacyjnych, stworzonych przez markę WowWee. Znajdziesz tu między innymi pieski z kolekcji Chippies, które potrafią tańczyć, śpiewać i wędrować po pokoju, a także umieją strzec wskazanego miejsca. Dużą popularnością cieszy się robot w kształcie sympatycznego Minionka – WowWee Minion MiP Turbo Dave. Potrafi on balansować na dwóch kółkach i może być kontrolowany za pomocą urządzenia mobilnego z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Zabawka ma też własną “osobowość”, reaguje na gesty i potrafi wchodzić w interakcje z użytkownikiem, a także może być programowana przy pomocy aplikacji Coder MIP. Oferujemy też zdalnie  sterowanego robota WowWee Grip, który jest wyposażony w chwytak i umie przenosić przedmioty. Jest to doskonała propozycja nawet dla najmłodszych dzieci, ponieważ zabawka nadaje się dla maluchów już od czwartego roku życia. W tej kategorii znajdziesz też kroczące roboty Robosapien, które mogą być sterowane za pomocą smartfona. Dostępny jest również szeroki wybór innych produktów od WowWee, między innymi zdalnie sterowane samochody wyścigowe, inteligentny robot Tipster, robot uczący programowania Coder MIP, reagujący na gesty robot balansujący MIP oraz Miposaur – robot w kształcie dinozaura. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę dostępną w tej i innych kategoriach.