DJI to firma kojarzona przede wszystkim z rewolucyjnymi dronami, którymi marka zdobyła sobie uznanie klientów na całym świecie. Przedsiębiorstwo tworzy zdalnie sterowane bezzałogowce zarówno do celów hobbystycznych, jak i profesjonalnych – oferuje między innymi drony sportowe, fotograficzne czy przemysłowe, a także urządzenia do nauki programowania i latania. W ofercie DJI można także znaleźć roboty edukacyjne, akcesoria fotograficzne i filmowe oraz wiele innych produktów. W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór propozycji od marki DJI, w tym drony, akcesoria do dronów, sterowniki, gimbale czy filtry na obiektywy kamer.

Marka, która podbiła świat

DJI to jedna z firm, których siedziba mieści się w “chińskiej Dolinie Krzemowej” – mieście Shenzhen. Marka funkcjonuje na rynku od 2006 roku i zdążyła już zdobyć uznanie na całym świecie, a jej quadro- i hexakoptery to jedne z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych produktów tego typu. Urządzenia i akcesoria od DJI charakteryzują się niezawodnością oraz nienagannym wykonaniem, a ich nowoczesny design sprawia, że z powodzeniem łączą funkcjonalność ze wspaniałym wyglądem. DJI jest pionierem, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania dotyczące latających pojazdów bezzałogowych, między innymi rewolucyjne systemy stabilizowania obrazu. Przedsiębiorstwo jest także autorem bestsellerowego robota edukacyjnego RoboMaster, który jest wykorzystywany do nauki elektroniki i programowania na całym świecie. 

Szeroka oferta dla hobbystów i profesjonalistów

DJI posiada w swoim asortymencie kilka serii produktów, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość wybrania sprzętu najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. Wśród dronów hobbystycznych i półprofesjonalnych największą popularnością cieszą się kolekcje Mavic i Spark. Bardzo duże uznanie zdobyły także drony fotograficzne dla zawodowców z serii Phantom. W ofercie DJI dostępne są także produkty specjalistyczne, między innymi drony przemysłowe i kamery przeznaczone do wykorzystania przy nadzorze wizyjnym w zakładach produkcyjnych i innych tego typu obiektach. Firma oferuje również zestawy FPV (First-Person View), które po połączeniu z urządzeniem latającym umożliwiają sterowanie nim z perspektywy pilota, co umożliwia wykorzystanie drona również w celach sportowych. W ofercie marki znajdują się też wysokiej klasy gimbale i systemy stabilizowania obrazu, także do użytku profesjonalnego. Oprócz tego dostępny jest ogromny wybór akcesoriów, zapasowych baterii, elementów montażowych i części zamiennych do wszystkich modeli. DJI posiada także w asortymencie serię dronów dedykowaną użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sterowaniem bezzałogowymi maszynami latającymi. 

Wykorzystanie produktów DJI w edukacji

Produkty DJI znakomicie sprawdzą się w nauczaniu wielu dziedzin, między innymi elektroniki, robotyki, programowania, sztuki czy fotografii. Montaż urządzeń i sterowanie nimi pozwala rozwijać umiejętności manualne oraz doskonalić koordynację ruchową, natomiast robienie zdjęć i filmów to świetny sposób na uwolnienie swojej kreatywności. W ofercie marki można znaleźć również wyjątkowego robota edukacyjnego RoboMaster, który umożliwia łatwe i przyjemne poznawanie podstaw elektroniki, robotyki, fizyki, matematyki, informatyki i programowania. Urządzenie jest wyposażone w 46 programowalnych elementów oraz sześć modułów sztucznej inteligencji. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji RoboMaster potrafi między innymi strzelać żelowymi kulkami, transmitować na żywo obraz, poruszać się we wszystkich kierunkach, wykrywać uderzenie w pancerz, rozpoznawać znaki, śledzić linię, reagować na komendy dźwiękowe, rozpoznawać gesty i wchodzić w interakcje z innymi robotami tego samego modelu. Bardzo popularną propozycją dla uczniów są także drony z serii Ryze, które zostały zaprojektowane w celu ułatwienia nauki programowania w takich językach jak Scratch, Python czy Swift. Wielką zaletą produktów od DJI jest duża możliwość personalizacji, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosowywać urządzenia do swoich potrzeb, jednocześnie lepiej poznając ich działanie.

Jakie propozycje od DJI znajdziesz w naszym sklepie?

W tym dziale oferujemy ogromny wybór propozycji autorstwa marki DJI, między innymi z serii Mavic czy Ryze. Znajdziesz tu drony (zarówno quadro-, jak i hexakoptery) o różnych zastosowaniach, w tym urządzenia do nauki latania, drony fotograficzne, drony z możliwością zamontowania zestawu FPV oraz inne modele. Dostępny jest także szeroki asortyment akcesoriów do dronów, części zamiennych oraz innych produktów od DJI – gimbale, aparatury sterujące, walizki, filtry do obiektywów, osłony przeciwsłoneczne, nakładki ochronne, koła, zapasowe śmigła, ładowarki, okulary multimedialne, elementy montażowe, akumulatory, stacje ładujące, osłony do gimbali oraz wiele innych propozycji. W tym dziale znajdziesz też robota edukacyjnego RoboMaster w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów DJI, a także innymi kategoriami dostępnymi w naszym sklepie.