Roboty edukacyjne stanowią znakomitą pomoc dydaktyczną w procesie nauki. Świetnie sprawdzają się podczas nauczania elektroniki, robotyki, programowania, fizyki i innych dziedzin ścisłych, ale stanowią również doskonały sposób na stymulowanie rozwoju kreatywności, twórczego myślenia oraz umiejętności społecznych i zdolności artystycznych u dzieci. Mogą też stać się nieocenioną pomocą w rehabilitacji, na przykład zaburzeń ze spektrum autyzmu. Wykorzystanie robotów edukacyjnych to także znakomity sposób na bezpieczne, twórcze i interesujące zapoznanie najmłodszych z dokonaniami współczesnej technologii oraz możliwościami, jakie ona oferuje.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór robotów edukacyjnych dla dzieci we wszystkich przedziałach wiekowych.

Oferujemy między innymi roboty uczące programowania, podążające za linią czy takie, które potrafią reagować na emocje właściciela i okazywać własne uczucia. Wśród naszych produktów znajdziesz propozycje od najbardziej cenionych producentów polskich i zagranicznych, takich jak Photon, MakeBlock, Ozobot, Clementoni, Lego Mindstorms, Hexbug, Totem Maker, LittleBits, DJI czy Microduino. Oferujemy również ogromny wybór akcesoriów, elementów montażowych i części zamiennych do robotów edukacyjnych. Wszystkie produkty mają certyfikaty i atesty wydawane przez uprawnione podmioty oraz organizacje, dzięki czemu możesz być pewien, że są wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów, a także w pełni bezpieczne dla dzieci ze wskazanej grupy wiekowej.

Dzięki wykorzystaniu robotów edukacyjnych Twoje dziecko będzie miało okazję poprawić swoje umiejętności manualne, rozwijać kreatywność i twórcze myślenie, a także uczyć się nieszablonowego rozwiązywania napotykanych po drodze problemów. Zyska również niepowtarzalną możliwość poznania w praktyce działania najpopularniejszych elementów elektronicznych i konstrukcyjnych oraz nauczenia się podstawowych umiejętności z zakresu robotyki, programowania i innych dziedzin ścisłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą robotów edukacyjnych oraz innymi dostępnymi produktami. Zachęcamy także do regularnego odwiedzania naszego bloga.

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz na blogu: